Skip to content

Stel hieronder jouw Junea samen!

En zie direct wat het jouw bedrijf kost (of oplevert)

Hoeveel wil je dat jouw medewerkers per snack betalen?

Commerciële prijs

Het bedrijf ontvangt een sales marge over de verkoop van de snacks. Zo kan je de kosten van de Junea terugverdienen.

€ 1,10
per snack (gemiddeld)

Kostprijs

De gebruiker betaalt de inkoopprijs voor de snacks. Het bedrijf heeft dan geen extra kosten naast de koop of lease van de Junea.

€ 0,60
per snack (gemiddeld)

Helemaal gratis

De snacks worden helemaal gratis aan medewerkers aangeboden. Het bedrijf betaalt dan de kosten van het verbruik.

Gratis
 

Welk assortiment wens je?

Hygiëne & Healthy

Healthy

Mixed

Classic

Wil je de Junea leasen of kopen?

Kopen

Betaal een eenmalig bedrag en de Junea wordt eigendom.

€ 1.495,-

Leasen

Lease de Junea voor een vast bedrag per maand.

Prijs in volgende stap

Welke leasetermijn wens je?

36 maanden

48 maanden

60 maanden

Hoeveel medewerkers heeft jouw bedrijf?

Wat gaat de Junea kosten?

Op basis van jouw gegevens verwachten we dat er gemiddeld 4 snacks per dag gegeten worden.

Verschuif de slider om te kijken wat er gebeurt met de inkomsten als er meer of minder snacks gegeten worden.

Offerte op maat?

Probeer 1 maand gratis!
Vul hieronder je gegevens in en we sturen je een helder voorstel!


Alle vermelde prijzen zijn exclusief BTW en aan de indicatieve berekeningen kunnen geen rechten worden ontleend.